Obszar działania

W związku z tym, iż chcemy umożliwić skorzystanie z naszych usług jak najszerszemu gronu klientów, skup aut prowadzimy nie tylko w Poznaniu, ale także w okolicznych miejscowościach. Jednocześnie zaznaczamy, że podejmujemy się pertraktacji z klientami z całej Wielkopolski. Auto Handel Maciej Lisiecki to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która zaproponuje Ci uczciwe, a często także atrakcyjne warunki sprzedaży pojazdu.

Nasz skup obejmuje również

 • Poznań

  Siedziba naszej firmy jest zlokalizowana w tym mieście, w związku z tym to tutaj rozpoczęliśmy naszą działalność. Dojeżdżamy w każde, wskazane przez klienta miejsce na terenie Poznania, więc nie musisz się przejmować zupełnie niczym.

 • Oborniki

  Również klientom z Obornik oferujemy nasz skup samochodów. Po wcześniejszym porozumieniu oraz wycenie, zupełnie bezpłatnie dojedziemy na miejsce transakcji oraz zajmiemy się transportem sprzedawanego pojazdu do naszej centrali.

 • Leszno

  Mimo iż Leszno znajduje się stosunkowo daleko od Poznania – na granicy województwa Wielkopolskiego i Dolnośląskiego – to w przypadku pozytywnych pertraktacji, nasi pracownicy dojadą do klienta także tutaj. Oferujemy uczciwe ceny oraz profesjonalne podejście.

 • Swarzędz

  Kolejnym miastem, w którym prowadzimy skup samochodów używanych jest Swarzędz. Zlokalizowany stosunkowo blisko naszej siedziby jest często przez nas odwiedzany w celu przeprowadzenia transakcji oraz sprowadzenia zakupionego pojazdu.

 • Luboń

  Klientów z Lubonia zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Skup aut, który oferujemy zarówno za gotówkę, jak i w formie przelewu na konto to profesjonalnie oraz uczciwie przeprowadzone transakcje.