Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz zgłoszenia samochodu. Skontaktujemy się z Tobą aby wycenić Twój samochód i złożyć Tobie atrakcyjną ofertę odkupu.

1. Dane pojazdu

Marka:*
Model:*
Typ:
Oczekiwana cena: PLN
Rok produkcji:*
Pojemność silnika: cm3
Moc: KW
Przebieg: km
Rodzaj paliwa:
Liczba drzwi:
Kolor:

2. Dodatkowe informacje


3. Wyposażenie dodatkowe


4. Dodatkowy opis pojazdu

Podaj dodatkowe informacje o pojeździe, które mogą mieć wpływ na wycenę. Warto opisać historię pojazdu i napraw oraz jego stan techniczny.

5. Dane kontaktowe

Imię i nazwisko:*
Telefon:*
E-mail:
Miejscowość:*

6. Zdjęcia pojazdu

Zdjęcie 1:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art.6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych (RODO), w celu podjęcia na Państwa żądanie działań przed zawarciem umowy oraz wykonania umowy, a także na podstawie art.6 ust. 1 lit. c) RODO, w celu wypełnienia obowiązków prawnych związanych z realizacją umowy ciążących na administratorze. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi kontakt, przygotowanie do wykonania umowy i wykonanie umowy.

Administratorem danych jest Auto Handel Import Export Maciej Lisiecki, ul. Piątkowska 129A, 60-648 Poznań, NIP: 7772208827, REGON: 639638245.

Dane będą przetwarzane przez okres wymagany do zawarcia i wykonania umowy, nie dłużej niż przez 12 miesięcy, a w przypadku zawarcia umowy również przez okres wymagany dla spełnienia wszystkich obowiązków prawnych ciążących na administratorze a wynikających z umowy.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną oraz prawną administratora danych.

Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku pytań i uwag dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt: tel: 501 728 606, 606 227 669, e-mail: skup@skup-aut129.pl.