Skup samochodów - Swarzędz

Nasz auto skup działa także w sąsiadującym z Poznaniem Swarzędzu. Po dokładnym przedstawieniu przez klienta sprzedawanego pojazdu, nasi pracownicy są w stanie dojechać w szybkim czasie na miejsce. Jeśli nie została dokonana wcześniej wycena, to zostanie ona przeprowadzona właśnie w tym momencie. Gdy zaproponowana przez nasz skup samochodów cena okaże się nie odpowiadać Twoim założeniom, nasi specjaliści chętnie wysłuchają tego co proponujesz i zasugerują inna ofertę. Każda transakcja kończy się podpisaniem umowy oraz ustaleniem rodzaju płatności – gotówka lub przelew bankowy.

Komis samochodowy – Swarzędz

Przyszedł czas na zmianę auta na nowsze? Szukasz sposobu na pozbycie się dotychczasowego pojazdu, ale nie chcesz być na tym stratny? Dzięki współpracy z komisem samochodowym ze Swarzędza otrzymasz możliwość odsprzedania auta i odzyskania części zainwestowanych w niego środków. Taki zastrzyk gotówki na pewno przyda się przy zakupie nowego pojazdu lub innej inwestycji.

Zapraszamy do współpracy z naszym komisem. W Swarzędzu zapewniamy uczciwą wycenę oraz szybkie i sprawne płatności. Cała transakcja odbywa się na mocy podpisanej umowy, więc nie może być mowy o nieścisłościach, pomyłkach czy niekorzystnych warunkach. Przekonaj się o tym osobiście!

Auto komis ze Swarzędza

Nasz komis samochodowy w Swarzędzu cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. Gwarantujemy uczciwe ceny, sprawny przebieg transakcji, a nawet możliwość odebrania auta ze wskazanego miejsca. Przyjmujemy pojazdy różnych marek i modeli, bez względu na rocznik. Zastrzegamy sobie jednak prawo do selekcjonowania ofert i kontrolowania aut pod kątem ich stanu technicznego.

Jesteśmy liderem skupu aut używanych – powypadkowych oraz niekolizyjnych na terenie Wielkopolski, dlatego możesz mieć pewność, iż współpraca z nami przebiegnie w znakomitej atmosferze. Wypełnij formularz wyceny dostępny na naszej stronie, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Zależy Ci na odsprzedaży auta szybko, bez komplikacji i w dobrej cenie? Koniecznie skontaktuj się z komisem ze Swarzędza – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skup Aut Poznań i Okolice

Mercedes A-class
Mercedes A-class
rok prod. 2005
przebieg 107329
cena: 13900 PLN
Opel Astra
Opel Astra
rok prod. 2007
przebieg 187800
cena: 17900 PLN
Opel Astra II
Opel Astra II
rok prod. 1999
przebieg 255891
cena: 4900 PLN